Kolor Kut

Kolor Kut

Kollor Kut 85gr паста

Паста за пронаѓање на вода во резервоари со нафра.

Начин на користење:

На дрвена или метална шипка се нанесува сосема мал дел од пастата и шипката се внесува во резервоарот.

Пастата ја променува бојата кога ќе дојде во контакт со вода.

Со овој начин можете да проверите дали во вашите резервоари има вода и колку вода има во нив.


Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

  • Прегледи: 1634
  • Код: Kolor Kut
  • Достапност: На залиха